Een park met reptielen en amfibieën, gelegen op de stoffige hellingen van een gedoofde vulkaan (Montaña Almagro). In het slangenhuis zijn slangen uit de hele wereld te zien – waaronder dodelijke – allemaal achter glas en duidelijk beschreven met de wetenschappelijke en gewone naam (in het Engels en Duits) en de plaats van herkomst. Er zijn ook grote openluchtterraria met krokodillen, alligators, schildpadden en kikkers. De verblijven bestaan uit lage muurtjes afgedekt met een net, waar de dieren optimale bescherming genieten in een zo natuurlijk mogelijke omgeving en ze bovendien goed te observeren zijn.
De eigenaar is de Britse dierkundige Jim Pether.
Adres: Parque Rural de Amagro Cruce de Hoya de Pineda Galdár 35460 Tel: +34 928 551 269 Fax: +34 928 551 242 E-mail: jim.pether@wanadoo.es
Openingstijden: Dagelijks geopend van 11.00 – 17.30.
Openbaar vervoer: Bus: lijn 101 en 103 stoppen voor de ingang. Auto: snelweg GC2 en vervolgens neem je de afslag Hoya de Pineda.